مينيس

مقاله و دانلود

آزادكاران ايران در ۵ وزن دوم رقبايشان را شناختند

آزادكاران ايران در ۵ وزن دوم رقبايشان را شناختند

آزادكاران ايران در ۵ وزن دوم رقبايشان را شناختند

با برگزاري مراسم قرعه كشي ۵ وزن دوم و پاياني كشتي آزاد زير ۲۳ سال قهرماني جهان، ۵ نماينده ايران رقباي خود را شناختند.

به گزارش ايسنا، نتايج قرعه كشي كشتي گيران ايران در ۵ وزن دوم كشتي آزاد زير ۲۳ سال قهرماني جهان ۲۰۱۸ در بخارست روماني به شرح زير است:

در وزن ۶۱ كيلوگرم كه ۲۱ نفر حضور دارند، ايمان صادقي در دور نخست به مصاف بايرجان توربك از قزاقستان مي رود و در صورت گذر از اين حريف در دور دوم با برنده كشتي ميان يودايي فوجيتا از ژاپن و ارطغرل قهوه چي از تركيه ديدار مي كند.

 

در وزن ۷۴ كيلوگرم نويد زنگنه پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ماكسيم واسيلي اوگلو از روماني مي رود و در صورت پيروزي بر اين حريف در دور سوم با برنده كشتي ميان عبداله يف از آذربايجان و ژامبولوف از قرقيزستان مبارزه خواهد كرد. در اين وزن ۲۳ نفر شركت كرده اند.

 

در وزن ۸۶ كيلوگرم كه ۲۱ نفر حضور دارند، كامران قاسم پور در دور اول استراحت مي كند و در دور دوم با لارس چافلي از آلمان كشتي مي گيرد و در صورت پيروزي بر اين كشتي گير در دور سوم به مصاف ماتسويوكي از ژاپن و اوزن از تركيه مي رود.

 

در وزن ۹۲ كيلوگرم حسين شهبازي پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ايلجا ماتوهان از آلمان مي رود و در صورت غلبه بر اين حريف در دور سوم با برنده مبارزه ميان ايشيگورو از ژاپن و يازيچي از تركيه رقابت خواهد كرد. در اين وزن ۱۸ نفر حضور دارند.

 

در وزن ۱۲۵ كيلوگرم امين طاهري كه ۲۱ نفر حضور دارند، امين طاهري در دور اول با گئورگي نوگايف از اسلواكي كشتي مي گيرد و در صورت پيروزي بر اين كشتي گير در دور دوم به مصاف برنده ديدار هيلدنبراندت از كانادا و سعيد گاميدوف از روسيه مي رود.

مسابقات اوزان فوق از ساعت ۱۲ ظهر فردا(شنبه) به وقت ايران برگزار مي شود.

انتهاي پيام


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۰:۳۸ توسط:ساو موضوع: